Betvino Şikayet Etme Kanalları

Betvino şikayet kanalları ile aklınıza takılan her soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Sitede hiçbir sorunuza cevap almama gibi bir durum söz konusu olamaz. Size 7/24 hizmet veren temsilciler ile iletişime geçerken her konuda destek talebinde de bulunabilirsiniz. Bu iletişim kanallarında sizlere hizmet veren personeller sadece sizin sorduğunuz sorulara cevap verme görevi bulunmuyor. Sizin geri bildirimlerinizi değerlendirerek bir üst mecralara kendilerini geliştirmek adına iletmektedirler. Ayrıca müşteri temsilcileri ile görüşmelerinizi günün her saati ve her cihazdan yapabilirsiniz. Her durumda sizlere yardımcı olan bir ekip ile iletişime geçtiğinizi unutmayın. Bu konunun haricinde isterseniz Betvino güvenilir mi yazımıza göz atabilir ve siteye ait lisans, altyapı bilgilerini de teyit ederek şikayet konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz.

Soru görüş ve önerilerinizi iletmeniz farklı farklı uygulama kanalları bulunmaktadır. Canlı destek alanını kullanarak 7/24 müşteri desteği almanız mümkündür. Anasayfanın sağ alt kısmında bulunan canlı destek iconuna tıkladıktan sonra bilgilerinizi girerek saniyeler içerisinde müşteri hizmetleri ile görüşebiliyorsunuz. Bu hizmet günün her saatinde kesintisiz olarak site tarafından sunuluyor. Kaliteli bir şekilde işlemlerinize anında dönüş sağlayan bu kanalı yatırım, bonus gibi her konuda öncelikli olarak kullanılıyor. Betvino şikayet konusunda buradan iletişime geçtiğinizde ayrı olarak sitede işlemlerinize eş zamanlı devam edebiliyorsunuz.

Görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz diğer bir platform ise whatsapp olmaktadır. Sitenin whatsapp alanında 22:00’a kadar aktif bir hizmet verdiğini söylemek isteriz. Canlı destek hattına bağlanarak whatsapp müşteri numarasını istemelisiniz. Sonra size bir numara verilecek ve bu numarayı telefonunuza kaydettikten sonra whatsapp uygulamasından iletişime geçebilrisiniz. Betvino şikayet konuları için bu yöntem haricinde sosyal media kanallarını da değerlendirebilirsiniz. Sosyal medya hesapları için ise Betvino sitesinin en alt alanına giderek sosyal media iconlarına tıklamanız yeterli olacaktır.

Betvino şikayet konularını incelediğimizde sonucun canlı destek hattında çözümlendiğini görüyoruz.

One thought on “Betvino Şikayet Etme Kanalları

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir